EĞİTİM DÖNEMLERİ VE EĞİTİMLER

Bankacılık mesleğinin gelişmesi Türkiye Bankalar Birliği’nin kuruluş amaçları arasında yer almaktadır.

 
Birlik, kurulduğu 1958 yılından bu yana eğitim konusuna özel önem vermektedir. 1960’larda bankacılık ve finans konusunda düzenlemeye başladığı eğitimler ve konferanslar, 1990 yılında Eğitim Merkezi’nin kurulmasıyla zamanın ihtiyaçlarına cevap veren, modern ve sistematik bir yapı kazanmıştır.
 
Birlik üyelerine hizmet veren Eğitim Merkezi’nde, yılda 450 eğitim düzenlenmekte ve her yıl 17.000’e yakın başvuru alınmakta ve 7.500 bankacı eğitimlerden faydalanmaktadır.

GÜNCEL EĞİTİMLER

Eğitimlerimiz; yetkinlikler seviyesinden alt kategorilere ayrılarak tanımlanmış şekilde; “Gelişim Döngüsü” yaklaşımı benimsenerek kataloğumuzda yer almaktadır. İçeriklerde her bir eğitimin odak noktaları ile birlikte; kazanımlarını da ortaya koyarak, ‘’Eğitimden Beklenen Sonuçlar - Bilir, Anlar, Yapar’’ bölümleriyle eğitimler sonrası katılımcının edinileceği bilgi ve davranışsal kazanımları önceden anlatmaya devam ediyoruz. İçerikleri güncellenen ve 33 adet yeni eklenen eğitimler ile toplamda 182 eğitimi kapsayan Eylül - Aralık 2019 Dönemi eğitimerimizin katkı sağlayacağını umduğumuz çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
  • YIL
  • SON 10 YILDA
    GERÇEKLEŞTİRİLEN EĞİTİM
  • SON 10 YILDAKİ
    KATILIMCI SAYISI
  • SON 10 YILDAKİ
    EĞİTMEN SAYISI