Foto

Müge Türkkan

Eğitmen

MT Eğitim Danışmanlık


Akademik Eğitim

Müge Türkkan, Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinde lisans ve Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümünde yüksek lisans derecelerini tamamlamıştır. SPK İleri Düzey ve Türev Belgelerine sahiptir. 

Katıldığı bazı eğitimler şöyledir: "Trading Financial Derivatives" , SaxoBank AG, Zürih, (2012), "Global Capital Markets in a Nutshell", Erste Group Bank, Viyana (2011),"Cash and Liquidity Management in Advanced Level", PwC AU, Paris, (2009), "Finance Function Effectiveness", PwC AU, Paris, (2009) " School of Treasury Management", PwC AU, (2009), "Tahvil Bono Piyasaları Dealer Teorik ve Uygulama Eğitimleri", Borsa İstanbul, İstanbul, (2004) 

Müge Türkkan`ın Hazine Yönetimi, Sermaye Piyasaları ve Kurumsal Finansman alanında çeşitli bankalar ve kurumsal firmalarda 15 yılı aşkın tecrübesi bulunmaktadır. Finansal kurumlar ve farklı sektörlerdeki kurumsal firmalarda Hazine Yöneticiliği ve Hazine Yönetim Danışmanlığı yapan Müge Türkkan buna ilaveten Para ve Sermaye Piyasalarında çeşitli Bankalar, Aracı Kurumlar ve Fon Yönetim şirketlerinde Para ve Sermaye Piyasası ürünlerinin alım satımı, ürün geliştirmesi ve halka arzına ilişkin yöneticilik görevleri üstlenmiştir.  

Şimdiki Görevi

MT Eğitim Danışmanlık