Foto

Kamil Murat Özlen

Eğitmen

Perfect Mind Coach Academy


Akademik Eğitim

Kamil Murat Özlen , 1998 yılında İstanbul Üniversitesi iktisat Bölümü’nden mezun oldu. 2018’ de EMCC Türkiye’nin (Mentorluk ve Koçluk Derneği) katkılarıyla ilk defa açılan uluslararası onaya sahip Türkiye’nin ilk Yönetici Koçluğu ve Mentorluk İşletme Yüksek Lisans programına devam etmektedir.

 

Başlıca Yayınları

MEZUN OLDUĞU AKADEMİNİN PROJESİ OLAN "KOÇLUK TEKNİKLERİ" KİTABINDA YER ALAN KOÇLARDAN BİRİ OLARAK TEKNİK SUNMUŞTUR: 36 yetkin koçtan 51 farklı teknik!
Tüm koçlar ve koç olmak isteyenler için seanslarını daha verimli hale getirecek
hazine değerinde bir kaynak

"Bu kitap, daha iyi yaşam şartları, daha fazla gelir, verim, mutluluk ve daha birçok şeyi hedefleyen insanların bunlara ulaşmalarında yardımcı olmak gayesiyle yola çıkan FA Coach Academy mezunlarının koçluk deneyimleriyle yazıldı. Her bir koç, kişilerle özel çalışmalarında geliştirdiği ve kendi koçluk deneyimlerinde kullandığı teknikleri ve uygulamaları seanslarınızda, görüşmelerinizde, yönetim tarzınızda, liderlik becerilerinizde kullanabilmeniz için sizlerle paylaştı.
Koçların yanı sıra yöneticiler, liderler, insan kaynakları uzmanları ve mentorlar için de görüşmelerinde yardımcı olacak kaynaklar içeren bu kitapta, kendi uzmanlık alanlarınızı zenginleştirecek teknikler ve diyaloglar bulabilirsiniz."
-Fatos Ayvaz-

"Koçluk ayrıştıran bir meslektir ve şüphesiz birçok koç zaman zaman doğru yolu seçip seçmediğini, doğru kararlar verip vermediğini ya da bir meseleyi mümkün olan en iyi şekilde halledip halletmediğini sorgulamaktadır. Bu kitap, yetkin profesyonellerin tecrübelerinden yola çıkarak geliştirdikleri hazine değerinde teknikler, ipuçları ve kısa yollar sunuyor. Bu kitabın diğer bir faydası da, okurların koç olarak kendi tecrübelerini ve gelişimlerini düşünmeye ve bunları yazar koçların deneyimleriyle kıyaslamaya teşvik edici olmasıdır."
-Carol Wilson-
(Tanıtım Bülteninden)
 

Şimdiki Görevi

Kamil Murat Özlen ICF Akredite PCC ünvanlı Profesyonel Koç ve Eğitmendir. 2015 yılında kurduğu Perfect Mind Coach Academy bünyesinde profesyonel Koç olmak isteyenler için ICF -ACSTH ve AC onaylı eğitim vermektedir.Perfect Mind Business markası ile Kişisel ve organizasyonel gelişim alanlarında kurumsal firmalara ihtiyaçları doğrultusunda eğitim tasarlamakta, kurum içinde Yönetici ve Takımlara performansa yönelik Koçluk yapmaktadır.Uzmanlık alanları; Bireysel Koçluk, Yönetici ve Takım Koçluğu, İlişkiler Koçluğu, Satış Koçluğu; Ekip Kurma ve Yönetimi, İleri Derecede İletişim, Profesyonel Satış, Zaman Yönetimi ve Beden dili Eğitimleridir.Kamil Murat ÖZLEN, kariyerinde uzun yıllar Medya’da önemli kuruluşlarda Profesyonel Satış Yöneticisi olarak orta ve üst düzeyde görev yapmıştır. 1997’ de Sabah Gazetesi ile başlayan medya profesyonelliği, NTV Doğuş Grubu, Ciner Yayın Grubu ve Digiturk ile devam etmiştir.Kişisel gelişim alanında 2009’da profesyonel bir koç ile çalışarak kendi yolunu belirlemiş ve eğitimlere katılarak yaşamında ve çevresinde uygulamalarını ilerletmiştir. Sahip olduğu sertifikalar NLP Master Practitioner, Reiki Master, ICF Profesyonel Koçluk , Yönetici ve Kurumsal Koçluk, İlişkiler Koçluğu, National Guilt of Hypnosis den Hipnotis, TA 101 TA 202 (Bogdan Serbanescu,PhDP,TSTA), Peryön-Rıza Kadılar- Mentorluk Proje YöneticiliğiKamil Murat Özlen , 1998 yılında İstanbul Üniversitesi iktisat Bölümü’nden mezun oldu. 2018’ de EMCC Türkiye’nin (Mentorluk ve Koçluk Derneği) katkılarıyla ilk defa açılan uluslararası onaya sahip Türkiye’nin ilk Yönetici Koçluğu ve Mentorluk İşletme Yüksek Lisans programına devam etmektedir.Kamil Murat Özlen ICF ve ICF Türkiye, IARP (International Association of Reiki ) Reiki Master üyesidir.