Foto

Sinem Gönç

Eğitmen

Omnis Ticaret & Danışmanlık


Akademik Eğitim

15 yıllık profesyonel geçmişiyle Sinem Gönç Omnis Studio dijital ajansının kurucu ortağıdır. Koç Grubu, Turkcell, Borusan Telekom, Avea gibi Türkiye’nin dev firmalarında kazandığı pazarlama ve iş geliştirme alanlarındaki deneyimlerini kendi kurduğu Ajans ile sürdürmektedir.
Ajans öncesi uluslararası pazarlama danışmanlık devi Peppers &Rogers Group’da Senior Management Consultant pozisyonuyla C level de Türkiye ve yurtdışında pazarlama, iş geliştirme, alternatif dijital kanal yönetimi ve satış kanallarının yönetimi alanlarında danışmanlık vermiştir. Yeni müşteri edinimi ve müşteri tutundurma stratejileri, alternatif dijital kanal kurulumu ve yönetimi, stratejik satış kanalları yönetimi gibi alanlarda başta Türk Telekom olmak üzere farklı firmalara danışmanlık vermiştir.
Danışmanlık deneyimi ajans ile beraber yerel ve uluslararası markalarda devam etmiştir. Google reklam yönetimi alanında advanced sertifikasyonlara sahiptir. Monitoring alanında Forrester and Digital A-List de yer alan uluslararası sosyal dinleme araçları kullanımında uluslararası markalara ve ajanslara eğitim ve danışmanlık vermiştir.
Sinem Gönç dijital marka yaratımı ve yönetimi, dijital strateji planlama, analiz ve raporlama konularında danışmanlık vermekte ve marka yönetimi yapmaktadır. Ajansın sahip olduğu yerel ve uluslararası iş ortaklarıyla sektörde güncel bilgiye erişimi olmakla birlikte aktif yönetim ile her gün gelişen dijital dünyada markalara yön çizmektedir.
Sinem Gönç aynı zamanda üniversitelerde ve girişim platformlarında aktif konuşmacı olarak seminerler düzenlemektedir. Girişimcilere mentorluk yapmakta, Startupbootcamp BAU, TurkishWin, İTÜ Çekirdek gibi Türkiye’nin girişimcilik alanında önde gelen oluşumlarında mentor olarak dijital dünyaya katkıda bulunmaktadır.

Şimdiki Görevi

PARTNER OMNIS STUDIO DIGITAL AGENCYMANAGEMENT CONSULTANTEĞİTMENDİJİTAL DÖNÜŞÜM KONUSUNDA ÜNİVERSİTELER İLE GİRİŞİM OFİSLERİNDE MENTOR