Foto

Setenay Çatalkaya

Eğitmen

Setenay Çatalkaya Hukuksal Danışmanlık-Eğitim


Akademik Eğitim

Başta bankacılık sektörü olmak üzere sair sektörlerden kurumsal firma ve organizasyonlara eğitim hizmetleri ve uyumluluk faaliyetleri kapsamında danışmanlık veriyorum.
Mevcutta içinde bulunduğum bağımsız çalışma sisteminden önce on iki yıl boyunca görev yaptığım T. Garanti Bankası A.Ş. bünyesinde yatırım yönetimi, tüketici finansmanı, mortgage ve eğitim gibi bankacılığın farklı alanlarında çalışma imkanı buldum. Mesleğim olan hukuk alanı ile birlikte bankacılık sektöründe edindiğim tecrübelerimi birleştirerek eğitim alanında çalışmalarımı sürdürüyorum.
Banka ve şirketlerde çalışanların gerek mevzuat gerekse iç uygulamalar ve kurum kültürüne uyumlu olması eğitimlerimin ortak paydası olarak değerlendirilebilir. Bu kapsamda teknik eğitimler kadar davranışsal eğitimler de dizayn etmenin yanı sıra sınıf içi dışında webinar, canlı yayın uygulamaları gibi farklı eğitim yöntemleri ile verimliliği arttırmak üzerine çalışmalar yapıyorum. Ayrıca eğitim verimlilik raporlamaları üzerine de incelemeler ile de bu anlamda verdiğim hizmetin sonuçları konusunda da dünya ölçümleme standartlarında çalışmalarım mevcuttur.

Marmara Üniversitesi, Kişilerarası İletişim Yüksek Lisansı, 2015
Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi, 2002

Sertifikalar

Sistemsel Koçluk - Mimar Sinan Üniversitesi- 2016
CRP - Certified ROI Professional License - ROI Institute Inc. - 2016

CRP - Certified ROI Professional License - ROI Institute Inc. - 2016

Şimdiki Görevi

Eğitici-Danışman