Foto

Nil Konyalılar

Koordinatör

On Eğitim ve Danışmanlık


Akademik Eğitim

İ1971 yılında Çanakkale`de doğdu. İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında drama senaryoları yazdı, tiyatro oyunculuğu yaptı.
1997-1999 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi Finans dalında MBA yüksek lisans eğitimini tamamladı.
Anadolu Üniversitesi`nde ikinci üniversite kapsamında Sosyoloji Bölümünü bitirdi.
Halen, Gelişim Üniversitesi`nde İşletme Doktorası yapmaktadır.

İş hayatına 1994`de Yapı Kredi Bankası`nda başladı. Osmanlı Bankası`nda uzman ve eğitmen olarak ISO 2001 Kalite Standartları projesinde aktif rol aldı. Bu kapsamda bir çok şubede eğitimler verdi. Banka içinde kalite kültürünü aşılamak ve gelişim süreçlerinde destek olabilmek amaçlı mentörlük sorumluluğunu da üstlendi.

Müdür yardımcısı unvanı ile 1998 yılında Demirbank`a geçti. 2000 yılında aynı bankada şube müdürü oldu. Şube görevinin yanısıra, iç eğitmen olarak ekiplerin hem işbaşında hem de sınıf içinde eğitim eksikliklerini tamamlayan grubun içinde aktif rol aldı.

2007 yılı başında bankacılık yaşamına son verdi. Rcba Door `da Prof. Dr. İsmet Barutçugil ile profesyonel eğitimcilik hayatına başladı. İsmet Barutçugil`den eğiticinin eğitimini aldı. Birçok banka ve firmaya Satış-Pazarlama, Finansal Matematik, Duygusal Zeka, Telefonda İletişim ve İletişim,Müzakere eğitimleri verdi.
2008 yılında İş Bankasının bir projesi kapsamında Kurum kültürü analizi, değerleme merkezi uygulamaları, yetkinlik belirleme-yetenek havuzu oluşturma, şirket değerlerinin oluşturulması alanlarında çalıştı.

2009 yılından 2015 yılı sonuna kadar NAR Eğitim ve Danışmanlık Merkezi bünyesinde görev meslek hayatına devam etti. Nar eğitimde Satış, Çağrı Merkezi uygulamaları ve Telefonda Satış, İletişim, NLP ile iletişim, Duygusal Zeka, Ekip Yönetimi, Motivasyon, e-BEAS, SPF Lisanslama Düzey 1, Finansal Matematik, Fiyatlama, İktisada giriş, Bankacılık ve finans sektöründe şube bireysel portföy/kitle müşteri yönetimi, uygulamalı satış becerileri, direkt satışta başarı, ilkeli müzakere ve ikna, satışta kişisel etkinlik, gişede satış, konut piyasası/konut kredileri sertifikasyon eğitimlerinde görev aldı, kurumlara özel danışman/yönetici gelişim el kitapları ve interaktif simülasyonlar hazırladı, finans dışı sektörlerde de danışmanlık projelerinde görev aldı.
Türkiye Bankalar Birliği ve Kıbrıs Bankalar Birliği eğitmenidir.
Halen tüm katılım ve konvensiyonel bankalara ve firmalara proje bazlı eğitimler vermektedir.
Yanısıra Gelişim Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Biruni Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezlerinde eğitimler vermektedir.
2015 Yılı Aralık ayından beri On Eğitim Danışmanlık da, Eğitim Koordinatörü olarak, eğitim ihtiyaç analizi ve süreçlerinin tasarımı, organizasyonel gelişim konularında da danışmanlık vermekte, yanısıra çeşitli firmaların yönetim ekiplerine mülakat teknikleri, ödüllendirme, çalışan memnuniyeti, performans Yönetimi, İmaj Yönetimi konularında ilave eğitimler vermektedir.
İyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir ve kazanımların hayata etkisinin kalıcı ve derin olmasına özen göstermektedir bu sebeple NLP alanındaki gelişim süreci devam etmektedir. NLP master pratisyen derecesine sahiptir.
2015 yılından beri MEB onaylı Aile Danışmanı sertifikasına sahiptir.
2016 yılında Riccon Enstitüsü Bern isviçre ile ortaklasa düzenlenen Yasam Koçluğu eğitim programını bitirmiş Yaşam Koçu ünvanını almıştır.
İnsanın olduğu her yerde mucizelerin gerçekleşme ihtimalinin çok yüksek olduğunu bilerek, her bireyin kendi potansiyelini keşfetmesine rehberlik edebilmek üzere kendi yol haritası üzerinde çalışmakta,Sosyal Psikoloji`ye ilgi duymakta, tasavvufla ilgilenmekte, resim yapmakta ve fotoğraf çekmektedir. Evli ve iki çocuk annesidir.

Şimdiki Görevi