Foto

Engin Yıldırım

Eğitim Danışmanı

Bir Dokuz Eğitim Koçluk Danışmanlık


Akademik Eğitim

Engin YILDIRIM
Eğitimci & Eğitim Danışmanı
Yönetici ve Takım Koçu
PCC, ACPC


Engin YILDIRIM, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi, İktisadi ve idari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümünde tamamladı.
İş hayatına 1995 yılında tekstil mağazacılığı ile adım atan Engin YILDIRIM, 2001 yılında başladığı Toksöz Grup bünyesinde satış-pazarlama, insan kaynakları ve eğitim departmanlarında 12 yılı aşkın bir süre görev yapmıştır. Bu süre içinde tanıtım ve satış sorumluluğu, bölge yöneticiliği, eğitim uzmanlığı ve eğitim yöneticiliği gibi pozisyonlarda görev almıştır.
Bölge yöneticiliği yaptığı dönemde koçluk ile tanışmasının ardından koçluk konusunda birçok eğitim programına katılmış ve 2011 yılında Adler International Learning koçluk okulunda ICF akredite koçluk eğitimlerini tamamlayarak profesyonel anlamda - kurum içinde - hem temsilci hem de yöneticilere performans ve yaşam koçluğu yapmaya başlamıştır. Ayrıca holding bünyesinde Geshtalt yaklaşımı üzerine de eğitim alarak koçluğunu zenginleştirmiştir. Yurt içi ve yurt dışı organizasyonlarda verdiği kurum içi eğitimlerin yanı sıra dış müşteri eğitimleri de veren Engin YILDIRIM, ulusal kongre ve sempozyumlarda da konuşmacı olarak yer almıştır.
Edindiği bilgi ve deneyimi daha geniş kitlelerle paylaşmak üzere Eylül 2013 itibariyle kariyerine yeni bir yön belirleyerek Toksöz Grup bünyesinden ayrılan Engin YILDIRIM şu anda Submarine / Derin ve İleri Eğitim & Koçluk bünyesinde Eğitim & Yönetim Danışmanı, Yönetici ve Takım Koçu olarak meslek hayatına devam etmektedir.
Kendini sürekli gelişmeye ve öğrenmeye adayan Engin Yıldırım, 2014 yılında People Dynamics Learning aracılığıyla, spesifik olarak iş ortamında koçluğa odaklanan "Business Coaching Essentials" ve lider koçluğuna odaklanan "The Leadership Coach`s Advantage" programlarını tamamlayarak WABC tarafından akredite olmuştur. Ayrıca Adler International Learning Koçluk Okulunun İleri Düzey Koçluk Eğitimi olan Practicum Sertifikasyon sürecinden mezun olup 2014 yılında ATC , yapılan sınav ve değerlendirmelerin ardından 2015 yılında ACPC ünvanlarını almıştır. Öte yandan Uluslararası Koçluk Fedarasyonu ( ICF ) tarafından da önce ACC ardından da PCC ünvanını almıştır.
ICF onaylı, ACTP kapsamında "İlişki Koçluğu" ve "Takım Koçluğu" eğitimlerini de tamamlayan Engin Yıldırım, iş ve özel hayatında performans, öğrenme ve doyum artışı hedefleyen bireylerin yanı sıra çiftlere ve takımlara da koçluk hizmeti vermektedir.

Alfabetik sırayla Eğiticinin Eğitimi / İletişim / İmaj / Koçluk / Konuşarak Fark Yaratma / Liderlik / Müzakere Becerileri / Satış Teknikleri / Sosyal Stiller / Sunum Becerileri / Y-Etkin İnsan ve Yetkinlik Geliştirme / Yöneticilik ve Yönetici Geliştirme Programları / Zaman ve Yaşam Yönetimi başta olmak üzere çeşitli başlıklarda eğitimler veren Engin Yıldırım evli ve iki çocuk babasıdır.
İletişim Bilgileri : enginyildirim@derinveileri.com / 0 530 310 14 19
Adres : Acarkent A Kapısı 3.Cadde 13. Sokak B 11A Beykoz / İstanbul

Şimdiki Görevi

Eğitim danışmanı ve Profesyonel Koç