Foto

Candan Schabio

Eğitmen

All About People Eğitim ve Danışmanlık


Akademik Eğitim

Akademik Eğitim: Orta Dou Teknik Üniversitesi - İktisat (1989)

Kurumsal Tecrube:1989 yılında iş hayatına bankacılık sektöründe başlayan Candan Schabio, 3 yıl sonra araştırma sektörüne adım attı ve 20 yıla yakın bir süre yurtiçinde ve yurtdışında bu alanda hizmet verdi.Nielsen Araştırma Şirketi bünyesinde Orta Asya ve Kafkasya`da Araştırma Koordinatörü (1996-99), Çek Cumhuriyeti ve Slovakya`da Müşteri Hizmetleri Direktörü (1999-2004), Adriatik bölgesinde - eski Yugoslavya - Bölge Direktörü (2004-07) ve Türkiye`de Genel Müdür (2007-10) olarak görev yaptı.

2010 yılında, kurumsal tecrübesini farklı bir platforma taşımak üzere kendi danışmanlık şirketi olan All About People`ı kurdu. Bu çerçevede müşterilerine hem "Interim Management" (Dışarıdan Yöneticilik) bazında Değişim Danışmanlığı desteği vermekte, hem de kurumsal eğitimler aracılığıyla genç profesyonellerin gelişimine katkı sağlamaktadır. Öne çıkan seminer başlıkları değişim, farklılıklar, uzaktan yönetim, çatışma yönetimi, ileri-besleme, karar-alma ve stratejik düşünce.

Şimdiki görevi: All About People - Kurucu Değişim Danışmanı, Eğitmen ve Yönetici Koçu (Adler - ICF accredited) İş toplantılarında moderasyon, motivasyonel konuşmalar.MBA programlaında yarı-zamanlı Öğretim Görevlisi (Change Management - Marketing Research)

Şimdiki Görevi

AAP (All About People) Çözüm OrtaklığıEğitim ve Yönetici Danışmanlığı - Değişim Yönetimi, Farklılıkların Yön., Uzaktan Yönetim.. MBA Öğretim Görevlisi (Yeditepe Üniversitesi & Bahçeşehir Üniversitesi) - Marketing Research, Data Analysis for Management