Foto

Damla Ataman

Yönetici

Turuncu Eğitim Hizmetleri ve Danışmanlık Ltd.Şti.


Akademik Eğitim

1990 da Orta Doğu Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi`nden, 1996 yılında ise Kanada`da Vancouver Centennial Business College, MBA Programından mezun oldu.
Sırasıyla, Amerika Birleşik Devletleri`nde Howard Jhonson Oteller Zinciri` nde Halkla İlişkiler Yöneticiliği, Kanada`da Victory Consultancy and Research Services`da yönetim danışmanlığı, Amerika Birleşik Devletleri`nde Continental International`da Projeler Müdürlüğü, Türkiye`de Tepe Grubu`nda Franchise ve İş Geliştirme Müdürlüğü ve Doğan Holding`de İş Geliştirme ve Stratejik Planlama Müdürlüğü yaptı.

Bu dönemde yöneticiliğe ek olarak, uluslararası projeler ve eğitimler gerçekleştirdi, seminerler verdi.
2004 yılında Turuncu Eğitimi kurarak, tam hayal ettiği gibi, Eğitim ve Danışmanlık sektöründe kendi adına çalışmaya başladı.

Uzmanlık alanı, Hayat Tasarımı, Zaman Yönetimi, İşbirliği ve İletişim Yönetimi, Beyin ve Duygu Yönetimi ve Kişisel Farkındalık ile Dönüşüme yönelik başlıklardır. Bütünsel gelişime gönülden inanır, parçalı değil bütünsel değişim sağlamak için var gücüyle çalışır.
Türkiye`nin en beğenilen şirketlerinin neredeyse hepsi yıllardır Turuncu Eğitim ile düzenli iş ortaklıklarını yüksek memnuniyet oraları ile devam ettirmektedir.

Başlıca Yayınları

"Kaliteli Yaşam İçin ZAMANI YÖNETMEK" isimli kitabın yazarıdır.

Şimdiki Görevi

2004 - ~ Turuncu Eğitim Hizmetleri ve Danışmanlık Ltd. Şti., Kurucu Ortak