Foto

Ayşe Gülseren Atabay

Yönetici

A.Gülseren Atabay Eğitim ve Danışmanlık


Akademik Eğitim

Marmara Üniversitesi İktisadi İdari İlimler Fakültesi, lisans, 1976;Marmara Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi mezunudur. İş Hayatına Yapı Kredi Bankası Dış İşlemler Bölümünde başlamış, sonrasında Yapı Kredi Bankası Şubelerinde Dış İşlemler Yöneticiliği, Kurumsal Şube Plaza`da Operasyon, Pazarlama Yöneticiliği yaptıktan sonra 1994 yılında Perakende piyasalara geçerek Şube Müdürlüğü yapmıştır.
Yapı Kredi Bankası 4. Levent Şubesi Müdürlüğü görevinden sonra; 4. Levent sahası Ticari Koordinatörü olarak atanmış: bölgedeki 4`ü Ticari 3`ü Bireysel 7 şubeden sorumlu Kredi Tahsis ve Kredi Pazarlama yöneticisi görev tanımıyla 3 yıl daha bankadaki çalışmalarını sürdürmüştür.
Temmuz 1999 yılında 24 yıl çalıştığı Yapı Kredi Bankası`ndan ayrılmış, bankacılık misyonunu tamamladığı görüşünde olduğundan başka bir bankada görev almamıştır.
Bankacılık kariyeri süresinde teknik ve kişisel yönetime yönelik pek çok eğitime katılmış, kurum içi eğitmen olarak yetiştirildikten sonra da 10 yılı aşkın süreyle çalıştığı bankada ticari kariyerinin yanı sıra part-time eğitmenlik görevini sürdürmüştür.
Bankadan ayrıldıktan sonra tüm zamanını ve enerjisini eğitim faaliyetlerine ayırmıştır. 2002-2006 yılları arasında teknik ve kişisel gelişim konularda eğitim düzenleyen eğitim ve danışmanlık şirketleri bünyesinde çeşitli banka ve kuruluşlara seminerler vermiştir. 2007 yılı itibariyle kuruma özel, ekibe özel eğitimler tasarlamak ve sunmak amacıyla kendi eğitim şirketi olan Atabay Eğitim`i kurmuştur.

Şimdiki Görevi

Gülseren Atabay Egitim Danışmanlık Egitim, Finans ve Yönetim Danışmanlıgı