EĞİTİM DÖNEMLERİ VE SEMİNERLER

Bankacılık mesleğinin gelişmesi Türkiye Bankalar Birliği’nin kuruluş amaçları arasında yer almaktadır.


Birlik, kurulduğu 1958 yılından bu yana eğitim konusuna özel önem vermektedir. 1960’larda bankacılık ve finans konusunda düzenlemeye başladığı eğitimler ve konferanslar, 1990 yılında Eğitim Merkezi’nin kurulmasıyla zamanın ihtiyaçlarına cevap veren, modern ve sistematik bir yapı kazanmıştır.

Eylül - Aralık ayları arasında Birlik üyelerine hizmet veren Eğitim Merkezi’nde, yılda 450 seminer düzenlenmekte ve her yıl 17.000’e yakın başvuru alınmakta ve 7.500 bankacı semnerlerden faydalanmaktadır.

GÜNCEL SEMİNERLER

Seminerlerimiz; yetkinlikler seviyesinden alt kategorilere ayrılarak tanımlanmış şekilde; “Gelişim Döngüsü” yaklaşımı benimsenerek kataloğumuzda yer almaktadır. İçeriklerde her bir eğitimin odak noktaları ile birlikte; kazanımlarını da ortaya koyarak, ‘’Eğitimden Beklenen Sonuçlar - Bilir, Anlar, Yapar’’ bölümleriyle seminerler sonrası katılımcının edinileceği bilgi ve davranışsal kazanımları önceden anlatmaya devam ediyoruz. İçerikleri güncellenen ve 32 adet yeni eklenen seminerler ile toplamda 184 semineri kapsayan Eylül - Aralık 2018 Dönemi seminerlerimizin katkı sağlayacağını umduğumuz çalışmalarınızda başarılar dileriz..

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
  • YIL
  • SON 10 YILDA
    GERÇEKLEŞTİRİLEN SEMİNER
  • SON 10 YILDAKİ
    KATILIMCI SAYISI
  • SON 10 YILDAKİ
    EĞİTMEN SAYISI