OCAK-MART 2018 EĞİTİM DÖNEMİ VE SEMİNERLERİ HAKKINDA

Bankacılık mesleğinin gelişmesi Türkiye Bankalar Birliği’nin kuruluş amaçları arasında yer almaktadır.


Birlik, kurulduğu 1958 yılından bu yana eğitim konusuna özel önem vermektedir. 1960’larda bankacılık ve finans konusunda düzenlemeye başladığı seminer ve konferanslar, 1990 yılında Eğitim Merkezi’nin kurulmasıyla zamanın ihtiyaçlarına cevap veren, modern ve sistematik bir yapı kazanmıştır.

Eylül - Aralık ayları arasında Birlik üyelerine hizmet veren Eğitim Merkezi’nde, yılda 450 seminer düzenlenmekte ve her yıl 17.000’e yakın başvuru alınmakta ve 7.500 bankacı eğitimlerden faydalanmaktadır.

GÜNCEL SEMİNERLER

Eğitimlerimiz; yetkinlikler seviyesinden alt kategorilere ayrılarak tanımlanmış şekilde; “Gelişim Döngüsü” yaklaşımı benimsenerek kataloğumuzda yer almaktadır. İçeriklerde her bir eğitimin odak noktaları ile birlikte; kazanımlarını da ortaya koyarak, ‘’Eğitimden Beklenen Sonuçlar - Bilir, Anlar, Yapar’’ bölümleriyle seminer sonrası katılımcının edinileceği bilgi ve davranışsal kazanımları önceden anlatmaya devam ediyoruz. İçerikleri güncellenen ve 10 adet yeni eklenen seminerler ile toplamda 140 eğitimi kapsayan Ocak-Mart 2018 Dönemi eğitimlerimizin katkı sağlayacağını umduğumuz çalışmalarınızda başarılar dileriz..

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
  • YIL
  • SON 10 YILDA
    GERÇEKLEŞTİRİLEN SEMİNER
  • SON 10 YILDAKİ
    KATILIMCI SAYISI
  • SON 10 YILDAKİ
    EĞİTMEN SAYISI