Foto

Aylin Algun

Eğitmen

Şahıs Şirketi/ Aylin Algun


Akademik Eğitim

x5-Medya sektöründe satış-pazarlama-projeler alanlarında yaklaşık 14 yıl çalışmış ve yöneticilik yapmıştır. Kişisel farkındalık yolculuğu 2006 yılında geçirdiği ve tıp tarafından "çaresiz" olarak nitelendirilen bir hastalıkla 2 yıl uğraştıktan sonra, zihinsel/duygusal ve ruhsal yöntemleri kullanarak 2 hafta içerisinde iyileşmesiyle başlamıştır.
2006 yılında Dale Carnegie Türkiye`nin kuruluşunda yer almış ve birçok kuruma çalışanların iş performansını arttırmak üzere eğitim ve seminerler vermeye başlamıştır. 2009 yılından itibaren Yaşam Koçu ve NLP terapisti olarak kişilerle bireysel olarak da çalışmaya başlamıştır. 2010`dan itibaren ise yeniçağ spiritüel teknikleri ve öğretileri benimseyerek çalışmaya devam etmiştir. 2012 yılında Louise Hay`in öğretileriyle tanışmış, öğretiyi katılıma açık eğitimler ve bireysel seanslar aracılığı ile Türkiye`de yaymaya başlamıştır. 2013 yılı sonunda, öğretinin lisanslı eğitmen ve koçlarını yetiştirmek üzere yetkilendirilen dünyadaki 16 kişiden birisi olmuştur.
Aylin bugün kendisinin ve insanların yaşam kalitesini arttırma amaçlı çalışmaya devam etmektedir. Heal Your Life eğitmen ve koçlarını Türkiye`de yetiştirmekte, ayrıca kendine ait eğitimleri ve seminerleri katılıma açık şekilde ve kurum içi olarak düzenlemektedir. Kişilerle bireysel olarak da çalışmaktadır. "Aynada Seni Gördüm" adlı romantik/duygusal ilişki vakaları üzerine temellenmiş kişisel gelişim kitabı İnkılap Yayınevi tarafından Nisan 2016`da yayımlanmıştır. İkinci kitabı Mart 2017`de aynı yayınevi tarafından yayınlanacak olup yazarlığa çok severek devam etmektedir.
Kişisel Gelişim kanalı Billur TV`de yaptığı ve farklı öğretilerden isimleri ağırladığı "Aylin Algun`la Hayatını İyileştir" isimli kişisel gelişim programı ise Ekim 2016`dan itibaren yayınlanmaya başlamıştır.

Başlıca Yayınları

x5

Şimdiki Görevi

x5