Foto

Seçil Şendağ

Başkan

Seçil Şendağ Stratejik İletişim Danışmanlığı


Akademik Eğitim

1994-1999 yılları arasında medya sektöründe editör ve program yapımcısı olarak çalıştı. 1999-2008 yılları arasında sırasıyla İktisat Bankası, Global Yatırım Holding AŞ. ve Doğuş Holding`de Kurumsal İletişim alanında yöneticilik yaptı. Bu süre içinde değişim yönetimi ve şirket birleşme-satın alma projelerinde çalışan ve stratejik iletişim planı hazırlayan ve iletişim projesi gerçekleştiren Seçil Şendağ, 2008?de stratejik iletişim danışmanlığı ve iletişim eğitimleri veren kendi şirketini kurdu.
2005 yılında beri ulusal ve uluslararası pek çok kuruma stratejik iletişim, müşteri odaklı pazarlama ve satış eğitimleri tasarlamakta; çalışan memnuniyeti ve iç iletişim workshopları düzenlemekte ve eğitimci-konuşmacı olarak çalışmaktadır.
Üsküdar Amerikan Kız Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Mezunu olan Şendağ, TUHID, BUMED ve Profesyonel İş Dünyasında Kadın Platformu üyesidir.

Başlıca Yayınları

Çeşitli gazete ve dergilerde haber-röportaj türünde yazıları yayımlanmıştır.

Şimdiki Görevi

360 Derece Danışmanlık ve Stratejik İletişim A.Ş -Ajans Başkanı 2005 yılından bu yana stratejik iletişim danışmanlığının yanı sıra kurumlara stratejik iletişim, müşteri odaklı pazarlama ve satış eğitimleri tasarlamakta; çalışan memnuniyeti ve iç iletişim workshopları düzenlemekte ve eğitimci-konuşmacı olarak çalışmaktadır.